Punkty odbioru w Warszawie

W Warszawie już niebawem zostanie otwarte dyspensorium, w którym uczestnicy eksperymentu prowadzonego przez Stowarzyszenie Cannabis House będą mogli odebrać materiał badawczy, a także zasięgnąć informacji o stosowaniu konopi innych niż włókniste. Do tego czasu do ich dyspozycji pozostaje punkt odbioru we Wrocławiu.

Warunki uczestnictwa w badaniu

Przed zgłoszeniem się do dyspensorium w Warszawie trzeba spełnić określone warunki. Zgodnie z regulaminem badany powinien mieć więcej niż 21 lat i być użytkownikiem konopi innych niż włókniste przez minimum 3 lata. Musi także dokonać rejestracji na platformie stowarzyszenia Cannabis House oraz wyrazić świadomą zgodę na wzięcie udziału w eksperymencie. Wówczas stanie się pełnoprawnym uczestnikiem badania i zyska możliwość odbioru materiału badawczego z punktu, którego siedzibą będzie Warszawa.

Jeszcze nie wiadomo, w jakiej lokalizacji otworzy się dyspensorium w Warszawie. Informacje o tym, gdzie znajdują się wszystkie punkty odbioru są jednak systematycznie uzupełniane na platformie internetowej. Wystarczy założyć indywidualne konto uczestnika i na bieżąco śledzić aktualizacje, aby dowiedzieć się więcej o badaniu w Warszawie.

Warszawa – limity odbioru materiału badawczego

W dyspensarium w Warszawie, tak jak w pozostałych placówkach, będą obowiązywać limity reglementacyjne. Na uczestnika w ciągu jednego miesiąca przypadnie maksymalnie 30 gramów suszu i 15 gramów ekstraktu w waporyzatorze, przy czym za jednym razem nie zostanie mu wydane więcej niż 10 gramów suszy i 5 gramów ekstraktu materiału badawczego.

Jak wziąć udział w badaniu?

  • Wypełnij profil uczestnika o swoje dane osobowe oraz informacje dla lekarzy
  • Za pomocą platformy internetowej umów spotkanie ze specjalistą, który wyda decyzję o zatwierdzeniu profilu
  • Udaj się do punktu odbioru, aby pobrać materiał badawczy (niebawem do wyboru będzie Warszawa)
  • Uzupełnij anonimową ankietę, co pomoże badaczom w eksperymencie

Informacje o badaniu w Warszawie

Stowarzyszenie Cannabis House prowadzi badanie, które wykorzystuje właściwości konopi w odwyku Pacjentów uzależnionych od twardych narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych o charakterze syntetycznym. W eksperymencie może uczestniczyć każdy, o ile spełnia określone w regulaminie wymagania oraz ma dostęp do dyspensorium. Warszawa to miasto, w którym już niebawem zostanie otwarty punkt odbioru. Szczegółowe warunki korzystania z placówki znajdują się na stronie internetowej.