Rolą Stowarzyszenia będzie przede wszystkim bieżąca obsługa programu badawczego, zbiórka składek członkowskich na ten cel, a także wsparcie szkoleniowe, zadaniowe i asekuracyjne dla uczestników badań w tym ochrona prawna, medyczna, organizacyjna, współpraca z Policją itp.

[Statut]

[Uchwała o składkach]

Wszystkie wpłaty przeznaczane są na realizację zadań statutowych Stowarzyszenia zgodnie z ustawą o rachunkowości, ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych i ustawą Prawo o stowarzyszeniach. Sprawozdanie finansowe zostanie opublikowane po zakończeniu roku obrachunkowego.

 

Aby zostać członkiem należy dopełnić podstawowych formalności – zapoznać się ze Statutem oraz Regulaminem akcji społecznościowej, założyć konto w serwisie. Wraz z rejestracją i wpłatą pierwszej składki uczestnik uzyskuje status członka wspierającego Stowarzyszenia i dostęp do kolejnych etapów procesu personalizacji, przy czym osoby zarejestrowane biorą udział w badaniach kompetencji społecznych już od pierwszego etapu.

 

Zrzeszamy zarówno osoby zdrowe, zaangażowane osobiście w ideę klubów społecznych, jak i chorych wraz z rodzinami w celu organizacji udziału w badaniach i terapiach, ale także w celu wspólnej reprezentacji interesów w zorganizowanej formie.

 

Więcej informacji w dziale FAQ.

 

Stowarzyszenie Cannabis House

Data rejestracji: 23 listopada 2015

Numer rejestrowy: KRS 0000587745

NIP: 947-198-59-80

REGON: 363042744

Tel: 732-755-100

E-mail: [email protected]

Konto dla darowizn na działania statutowe:

( składki płacimy tylko przez portal )

02 1540 1245 2056 7191 2748 0001

 Link do wpisu KRS

 

Władze Stowarzyszenia

Prezes: Artur Brylikowski

[email protected]

 

Wiceprezes: Tomasz Słota

[email protected]

 

Członek zarządu: Marcin Wolski

[email protected]

 

Rzecznik prasowy:

[email protected]

 

 
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.