W tym dziale możecie znaleźć Państwo informacje oraz odnośniki do stron partnerskich Stowarzyszenia Cannabis House.

W poszukiwaniu oferty lub informacji o jednym z naszych aktualnych partnerów zachęcamy do odwiedzin jego witryny.

 

 

Grupa zawodowych lobbystów, która wspiera i zabezpiecza projekt Cannabis House od strony prawnej.

W jej asortymencie są różnego rodzaju szkolenia (świadomość prawna, lobbing), mediacje, ubezpieczenia prawne oraz rozwiązywanie sporów prywatno-publicznych.

www.grassrootslobbing.pl

 

 

THC zajmuje się sprzedażą lini produktów z konopi indyjskich takich jak kosmetyki, odzież i artykuły spożywcze oraz całym sprzętem jaki jest potrzebny pod uprawę i dystrybucję.

Dodatkowo pośredniczy przy zamawianiu umów franczyzowych, audytów i innych licencji Cannabis House.

www.tradehempcenter.pl

 

 

     

Czasopismo pod redakcją dr. Grzegorczyka, wydawane przez Stowarzyszenie, w którym publikowane są referaty, prace naukowe oraz wyniki  badań.

Index Scientia Cannabis i Stowarzyszenie Cannabis House zaprasza naukowców chcących publikować do współpracy.

www.indexscientiacannabis.pl

 

 

GreenLine.Media

Agencja Greenline Media założona przez muzyka Bartosza Medyńskiego „Metrowego" specjalizuje się w realizacji niestandardowych działań promocyjnych. Projekty i realizacje Greenline są blisko powiązane z szeroko pojętą branżą konopną, która bardzo prężnie i szybko rozwija się w Polsce. Posiada własne zaplecze produkcyjne oraz własne kanały dotarcia do bardzo atrakcyjnych grup celowych w szeroko pojętych nowych mediach.Własna produkcja audio-video, usługi BTL pozwala Greenline Media oferować kreacje i taktyki promocyjne w atrakcyjnych cenach. Szerokie środowisko kanałów social media, baza współpracujących z Greenline Media liderów opinii online, a także własne narzędzia sprzedażowo-promocyjne (centrum rabatowe) umożliwia przeprowadzenie skutecznych kampanii promocyjnych online. Zaplecze prawne Greenline Media pozwala oferować jedyną tego typu usługę marketingową w Polsce opartą na analizie ryzyka i zabezpieczeniu interesów klienta, ochrony własności intelektualnej, wsparcia współpracy handlowej i promocyjnej.

www.greenline.media

 
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.