W tym dziale możecie znaleźć Państwo informacje oraz odnośniki do stron partnerskich Stowarzyszenia Cannabis House.

W poszukiwaniu oferty lub informacji o jednym z naszych aktualnych partnerów zachęcamy do odwiedzin jego witryny.

 

 

Grupa zawodowych lobbystów, która wspiera i zabezpiecza projekt Cannabis House od strony prawnej.

W jej asortymencie są różnego rodzaju szkolenia (świadomość prawna, lobbing), mediacje, ubezpieczenia prawne oraz rozwiązywanie sporów prywatno-publicznych.

www.grassrootslobbing.pl

 

 

THC zajmuje się sprzedażą lini produktów z konopi indyjskich takich jak kosmetyki, odzież i artykuły spożywcze oraz całym sprzętem jaki jest potrzebny pod uprawę i dystrybucję.

Dodatkowo pośredniczy przy zamawianiu umów franczyzowych, audytów i innych licencji Cannabis House.

www.tradehempcenter.pl

 


FUNDACJA "THE HEMP CLINIC" - KLINIKA KONOPNA

Zespół współpracujący z lekarzami różnych specjalizacji zarówno w kraju jak i za granicą. Korzystając z ich wiedzy i doświadczenia udzielają porad na temat możliwości zastosowania konopi w konkretnych przypadkach. Na bierząco śledzi wyniki najnowszych badań oraz zmiany w prawie aby móc zapewnić wsparcie dla pacjentów zainteresowanych terapią, która wykazuje pozytywne rezultaty przy leczeniu takich chorób jak nowotwór, następstwa chemioterapii, SM, RZS itd.

Dodatkowo pomagają przy konsultacjach lekarskich dla naszych uczestników badania.

www.thehempclinic.pl

 

 

     

Jedno z naszych czasopism, w którym publikowane są referaty, prace naukowe oraz wyniki naszych badań.

Dodatkowo Index Scientia Cannabis i Stowarzyszenie Cannabis House prowadzi rekrutacje osób chętnych do prowadzenia badań w otwartym protokole badawczym.

www.indexscientiacannabis.pl

 

GreenLine.Media

Agencja Greenline Media założona przez muzyka Bartosza Medyńskiego „Metrowego" specjalizuje się w realizacji niestandardowych działań promocyjnych. Projekty i realizacje Greenline są blisko powiązane z szeroko pojętą branżą konopną, która bardzo prężnie i szybko rozwija się w Polsce. Posiada własne zaplecze produkcyjne oraz własne kanały dotarcia do bardzo atrakcyjnych grup celowych w szeroko pojętych nowych mediach.Własna produkcja audio-video, usługi BTL pozwala Greenline Media oferować kreacje i taktyki promocyjne w atrakcyjnych cenach. Szerokie środowisko kanałów social media, baza współpracujących z Greenline Media liderów opinii online, a także własne narzędzia sprzedażowo-promocyjne (centrum rabatowe) umożliwia przeprowadzenie skutecznych kampanii promocyjnych online. Zaplecze prawne Greenline Media pozwala oferować jedyną tego typu usługę marketingową w Polsce opartą na analizie ryzyka i zabezpieczeniu interesów klienta, ochrony własności intelektualnej, wsparcia współpracy handlowej i promocyjnej.

www.greenline.media

 
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.