„Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”

- Mahatma Gandhi

W Cannabis House możesz znaleźć swoją pierwszą pracę, możesz zostać wolontariuszem, stażystą, a nawet pracownikiem jeśli tylko wiesz co chcesz zmienić w świecie.

Stowarzyszenie Cannabis House w swoich działaniach polega na pracy twórczych nieustępliwych, pragnących rozwijać się osób. Wymagamy umiejętności pracy zespołowej, bo doskonale rozumiemy, że jako ludzie i jako przejawy życia na ziemi nie istniejemy bez innych. Wszyscy jesteśmy połączeni i tym więcej możemy osiągnąć, im bardziej odpowiedzialni jesteśmy w swoich działaniach, a nasza komunikacja w zespole jest pełna szacunku, zaufania i słuchania. Resztę pokażemy.

Pomimo wieloletniego doświadczenia wciąż się rozwijamy i dążymy do turkusowego modelu zarządzania, by wartości, które wnosimy do świata były etyczne, nowatorskie, inspirujace i wywoływały zachwyt. Jeśli chcesz być częścią tego rozwoju sprawdź poniżej czy twoje talenty pokrywają się z naszymi potrzebami.

Wolontariat w Cannabis House to przede wszystkim:

  • możliwość zdobywania praktycznej wiedzy z kierunku, w którym chcesz się rozwijać;
  • współpraca z inspirującymi osobowościami;
  • nieustające wyzwania, zgłębianie wiedzy z różnych dziedzin;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • ćwiczenie swojego charakteru, umiejętności komunikacji i motywacji;
  • możliwość uczestniczenia w wyjazdach służbowych;
  • szansa pozostawienia po sobie śladu, dziedzictwa.

Aplikacje zawierające CV i/lub list motywacyjny (zawsze mile widziany) prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

Sprawdź się! Być może w naszych szeregach brakuje właśnie Ciebie!?

Obecnie poszukujemy wolontariuszy oraz stażystów:

Pracownik kancelarii/biura

Co będziesz robił/a:

  • dbał/a o kontakt z uczestnikami badania oraz odpowiadanie na pytania;
  • udzielał/a podstawowych informacji Dyspensariom;
  • prowadził/a bieżącą ewidencję dokumentacji i korespondencji biura;
  • organizował/a oraz obsługiwał/a spotkania informacyjne;
  • odbywał/a szkolenia z prawa konopnego;
  • dowiesz się jak kierować informacjami w strukturze w celu zachowania płynnej komunikacji

Grafik

Obowiązki na tym stanowisku:

  • tworzył/a grafiki dla portalu cannabishouse.eu;
  • tworzył/a i edytował/a grafiki na media społecznościowe i bloga;
  • trenował/a różne techniki graficzne;
  • jest to głównie praca zdalna (!).

Tłumacz językowy

  • tłumaczenie treści portalu na język angielski lub hiszpański;
  • dodatkowe tłumaczenia dla social media;

Informatyk

  • techniczne wsparcie pracy biura;
  • obsługa informatyczna serwisów i portali informacyjnych;
  • obsługa sieci.

Montażysta

  • montowanie materiałów szkoleniowych oraz filmów z wydarzeń;
  • współpraca z działem graficznym;
  • praca kreatywna i mozliwość eksperymentowania.

Programista ( Ruby on Rails )

  • rozwijanie portalu poprzez dodawanie modułów;
  • testowanie;
  • proponowanie nowych funkcjonalności;

Socialmedia

  • kreowanie pozytywnego wizerunku Stowarzyszenia Cannabis House;
  • współtworzenie wizerunku akcji społecznościowych;
  • pisanie i redagowanie treści na portal oraz profile społecznościowe;
  • tworzenie relacji z wydarzeń pod okiem doświadczonego specjalisty.

Nie czekaj! Dołącz do naszego zgranego zespołu!