Image

Dziękujemy za spotkanie!

Opublikowane przez Tomasz w dniu 2019-11-18


W sobotę 16 listopada 2019 r. mieliśmy przyjemność zobaczyć niektórych z Was na spotkaniu w biurze Stowarzyszenia Cannabis House w Łodzi inaugurującym cykl Cannactive. 

 

Cannactive - aktywizacja konopna poprzez cykliczne spotkania na terenie Łodzi i całej Polski,  dotyczące aktualnej sytuacji konopi w Polsce i na Świecie. W ramach spotkań poruszane są kwestie związane ze społecznością Cannabis House, prawem, nauką, lobbingiem, biznesem, medycyną, badaniami nad konopiami i propagowaniem wiedzy o nich.  Rozmawiamy o tym co wciąż jest niejasne, znajdujemy rozwiązania. Naszą misją jest organizacja badań i poszerzanie świadomości na temat ich działania i zastosowania tej fantastycznej rośliny. Mamy nadzieję, że w ten sposób zwiększymy bezpieczeństwo osób związanych z działaniami prokonopnymi, a zaangażowani przez nas uczestnicy badania przysłużą się dla świata nauki stosując konopie w legalny i kontrolowany sposób. Spotkania mają też na celu rekrutację chętnych do działania.

 

Zapraszamy na II spotkanie cyklu, które odbędzie się 23 listopada 2019 r. o godzinie 16:00 przy ul. Nawrot 114. Tytuł  roboczy to “Nauka a konopie - stan badań, szanse rozwoju” i jest szczególnie adresowane do naukowców i studentów, przede wszystkim 7 specjalności: analityki medycznej, biologii, biotechnologii, chemii, farmacji, medycyny i weterynarii.

Spotkania mają charakter otwarty, a udział w nich jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc będziemy prowadzić zapisy.

Mile widziani są studenci, naukowcy, wolontariusze, aktywiści, działacze, twórcy i zajawkowicze, których interesuje temat badań konopi w Polsce i chcą działać w tej dziedzinie, czy choćby o tym posłuchać.

Dla łatwiejszego podawania dalej: link do wydarzenia na FB

 

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia wkrótce,

 

Zespół Cannabis House
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.